Vitajte na našom webe o kanárikoch!!!

 Vítam Vás na našej stránke zaoberajúcej sa kanárikmi
.Táto stránka je venovaná výlučne kanárikom a ich chovom. Som rada, že ste sem zavítali a dúfam, že si tu nalistujete a dozviete sa to, čo potrebujete vedieť o vašich zlatých, malých vtáčikoch. Nájdete tu históriu, správanie, tipy, rady a pravidlá pre udržanie kanárikovho zdravia a šťastia, ale i fotogalériu. Nájdete tu články o strave, správnom odchove, postrehy. Môžete tu nájsť naše novinky o kanárikoch, ktoré chovám. V našej knihe návštev sa nás môžete opýtať o radu o kanárika a my Vám poradíme a odpovieme. Taktiež tam môžete diskutovať o kanárikoch alebo o exotickom vtáctve. Prajem Vám príjemné a nerušené prezeranie našej stránky.:)
 
Vaša kanárička.:)
 

Novinky

Výstava vtáctva a zajacov v Beluši

04.10.2011 20:46
Kačky, holuby, zajace či exotické plemená. To všetko mohli obdivovať návštevníci výstavy, ktorá sa konala v Beluši. BELUŠA. Výstavy sa zúčastnilo 72 vystavovateľov z Trenčianskeho, Žilinského a Zlínskeho kraja. Do súťaže bolo prihlásených 690 kusov zvierat.   Boli sme sa...

ÚMRTIE ...

04.10.2011 19:49
.... alebo dávajme pozor pred potkanmi a inými hlodavcami. Zasiahla nás celkom smutná správa, ktorá nebola nijak príjemná ako pre mňa, tak aj pre kanárikov. Zomrela nám jedna samička, ktorá bola s nami už vyše troch rokov.:( Príčinou smrti bol zrejme stres, navyše zranenie pretože sa nám udiala...

Opäť hniezdime!

28.03.2011 20:47
Tentokrát nám hniezdi druhý pár kanárikov. Keďže si samička začala trhať noviny a zháňať materiál na výstavbu hnizda, vložila som jej hniezdo aj s materiálom do klietky. Začala si hneď krásne stavať hniezdočko, popričom samček jej nádherne trilkoval.:) Máme aj foto a čakáme vajíčka.  
1 | 2 | 3 | 4 >>